Nejnovější recenze ze sekce Stolní počítače

HP Slim S01-aF1002nc 27S26EA

HP Slim S01-aF1002nc 27S26EA

Přidáno: 11. července 2022

Zakoupeno v Electro World

• tlacitko na zapnuti nám nevyhovuje
HP 260 G4 23G84EA

HP 260 G4 23G84EA

Přidáno: 5. července 2022

• výkon, cena
Dell Optiplex 3080 99YJH

Dell Optiplex 3080 99YJH

Přidáno: 4. července 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Už jsem hodnotil, nicméně cenzura to nepustila. Po několika dnech po uznání reklamace není Alza schopna změnit popis produktu, což byla příčina reklamace. Chybí DVD mechanika- v popisu uvedeno DVD ano.

Apple iMac MJV93CZ/A

Apple iMac MJV93CZ/A

Ověřený zákazník iSTYLE.cz Ivan Liska

Přidáno: 4. července 2022

Zakoupeno v iSTYLE.cz

Zkušenosti nemám. Jen jsem si objednal a počítač mi dorazil. :-))

CZC Gaming King GC126

CZC Gaming King GC126

Přidáno: 3. července 2022

• herní PC bez kompromisů
  • bez problému utáhne prakticky jakoukoli současnou hru ve 4K při vysokých detailech a aktivovaném Ray Tracing
  • PC už od pohledu působí velmi robustně a "ultimátně"
  • v letních dnech poměrně dost "topí"

Pokud chcete herní PC bez kompromisů, CZC King to splňuje na jedničku. Všechny hry, které jsem na něm testoval utáhne na maximální nastavení ve 4K bez náznaku lagování. To platí i pro "nenažrance" typu Cyberpunk 2077. Vše mám úplně na max a hra jede krásně plynule...

Ověřený zákazník CZC.cz Fanouš

Přidáno: 1. července 2022

Zakoupeno v CZC.cz

Win 11 jsou trochu jiné než Win 10, seznamuji se, hledám, nastavuji, občas pokus omyl,,,,,,,,

Intel NUC BNUC11ATKC40002

Intel NUC BNUC11ATKC40002

Přidáno: 29. června 2022

• Výkon dostačující na provoz Windows a Office
  • Kompaktní provedení
  • Dobrý poměr cena/výkon
  • Nízká spotřeba

Ideální provedení pro nenáročné uživatele. Je třeba si dát pozor na typ procesoru aby byl podporován Windows 11. Jinak za 3 roky nebude možné upgradovat. 4 jádrový procesor utáhne Windows i Office a k tomu prohlížeč. Když má 8 GB RAM tak není problém. Sympatická je podpora nvme disků které jsou ve srovnání se sata mnohem rychlejší.

Lenovo IdeaCentre 3 F0G100K2CK

Lenovo IdeaCentre 3 F0G100K2CK

Přidáno: 26. června 2022

Zakoupeno v Electro World

• Dobrá připravenost na provoz.
GMK NucBox 4 3750H KB4

• Naprostá spokojenost
HAL3000 Master Gamer 3060 Ti PCHS2466D

HAL3000 Master Gamer 3060 Ti PCHS2466D

Přidáno: 20. června 2022

(naposledy upraveno 3. července 2022)

Zakoupeno v CZC.cz

• v poměru cena/výkon těžko naleznete lepší alternativu
  • jakoukoli dnešní hru utáhne na maximální nastavení ve FHD při aktivovaném Ray Tracing
  • zvládá i 4K s maximálními detaily (to ovšem platí jen pro některé hry; například AoE IV, M&M Heroes VII apod.)
  • druhý 1TB SSD zdarma
  • při vyšší zátěži je trochu hlučnější

Přestože jsem tento PC nakonec vrátil (z důvodu koupě ultimátní sestavy CZC King), v cenové kategorii 30-40k nic lepšího neseženete. Zvládne jakoukoli hru ve FHD na maximální detaily včetně aktivovaného Ray Tracing. Poradí si i s mnoha tituly při rozlišení 4K (Cyberpunk 2077 nikoli).

Zatím perfektní.

Dell Optiplex 3080 RN4C5

Dell Optiplex 3080 RN4C5

Přidáno: 17. června 2022

Zakoupeno v CZC.cz

bez problémů, na kancelářskou práci skvělý

Dell Optiplex 3080 4CF9K

HAL3000 EliteWork AMD 221 PCHS2537

HAL3000 EliteWork AMD 221 PCHS2537

Přidáno: 7. června 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• máme již několikátý, bez problémů

gemi gemi

Přidáno: 6. června 2022

(naposledy upraveno 9. října 2022)

• Brutální výkon (i herní).
  • Nabootuje za 12 sekund!
  • 32 GB RAM stačí absolutně na cokoliv i do budoucna.
  • Možnost hrát i současné hry ve FHD na ultra bez škobrtnutí, pár let staré rovnou ve 4k (např. Hitman 2016).
  • Fantastický 4k displej se skvělým jasem (běžně používám na 40-60 %).
  • Displej má antireflexní (matnou) úpravu, takže přes den nefunguje jako zrcadlo (jako můj starý iMac).
  • Obrazovka oddělená od zbytku HW (extrémně důležité, větráky pak neženou prach pod displej).
  • Výborně sladěné komponenty.
  • Úžasný zvuk, ještě o třídu lepší než můj starý iMac, který měl zvuk výborný (pořád nevěřím vlastním uším).
  • Pohodlná bezdrátová klávesnice a myš v balení (klávesnice je nabíjecí přes USB-C).
  • V reálu vypadá lépe než na fotkách.
  • Tichý, prakticky neslyšitelný (při hraní jen "funí", nehučí ani nepíská).
  • Při běžném provozu se vůbec nezahřívá (jen mírně vlažný u výduchů), při hraní ano, ale žádný extrém (grafická karta jde při 100% zátěži max. na 81 °C).
  • Skvělý poměr cena/výkon. Za tohle bych byl ochoten zaplatit klidně 60k.
  • Otočná obrazovka (využijí hlavně vývojáři, ale díky tomu je oddělná od všech aktivních chladících prvků, viz výše).
  • Displej není "ze tří stran bezrámečkový" a ilustrační fotky produktu, které to dokazují, jsou čirá lež (photoshop).
  • Nemá čtečku karet.

Kupte to! Měl jsem hroznou kliku. Týdny jsem hlídal dostupnost a jakmile se v jednom shopu objevil, okamžitě jsem objednal. Nelituji, je to nejlepší PC, který jsem kdy měl, a že jsem jich měl fakt hodně. Dokonale vyladěný stroj. Userbenchmark.com: "Overall this PC is performing above expectations (70th percentile). This means that out of 100 PCs with exactly the same components, 30 performed better. The overall PC percentile is the average of each of its individual components." Displej je úžasný, 4k je pro 27" obrazovku přesně tak akorát, aby hrany písma byly vyhlazené i při pohledu z blízka. Ilustrační foto přístroje (čelní pohled) je vylhané, zobrazuje skutečně ze tří stran bezrámečkový displej, ale není to pravda. Rámeček je sice tenký, má 8 mm, ale je tam. Proč se výrobce k tomuto podvodu uchýlil, tomu nerozumím, protože ten PC je fakt skvělý i bez toho a konkurenční iMac má rámy jak futra od dveří. Zvuk je famózní, tedy po zapnutí volby "Vylepšení zvuku" ve Win 11. Tím se plechový, plochý zvuk změnil v něco, u čeho už tři týdny kroutím nevěřícně hlavou a nechápu, jak to ten malý přístroj dokáže. PC má velkorysý systém chladících nádechů/výduchů, takže nevydává žádné nepříjemné zvuky ani při maximální zátěži. Při normální práci, streamování videa či sledování filmů je zcela neslyšitelný. Mimořádně důležitou vlastností (a naprosto raritní) je oddělení displeje od zbytku HW. To jsem nikde jinde u AIO neviděl. Zato jsem všude jinde viděl po pár měsících/letech používání nánosy prachu pod krycím sklem displeje, se kterými nic nenaděláte, což je mimořádně frustrující. Tak to tady nehrozí, protože displej zkrátka neobsahuje žádné větráky, které by tam ten prach "nahonily". Šuntů je na trhu skladově dostupných hodně, tento skvost je ale nedostatkové zboží (červen 2022). Pokud na něj někde narazíte, neváhejte. Nebudete litovat.

HAL3000 Online Gamer Pro Ti PCHS2551W11

HAL3000 Online Gamer Pro Ti PCHS2551W11