Intel NUC RNUC12WSKi70000

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Intel
Typ PC
mini PC
Typ procesoru
Intel Core i7
Operační systém
bez OS

Parametry produktu

Výrobce
Intel
Typ PC
mini PC
Typ procesoru
Intel Core i7
Operační systém
bez OS

Popis produktu

Mini počítač Intel NUC Wall Street Canyon RNUC12WSKi70000

S 12. generací procesorů Intel přichází také moderní velmi kompaktní modely kompaktních počítačů Intel NUC. Znamená to další nárůst výkonu pro multimediální využití a kancelářské aplikace. Intel NUC je tak vhodný nejen do domácností, ale také do kanceláří, podniků nebo škol. Užijte si perfektní výkon v mini balení.

Výhody systému Intel NUC

Mini počítač Intel NUC je plnohodnotný barebone systém, který je možné zakoupit v různých konfiguracích a je jen na vás jaká varianta vám bude vyhovovat. Konfigurace jsou různé, takže můžete například zvolit přímo model s instalovanou pamětí, rychlou pamětí Intel Optane, pevným diskem i operačním systémem. Nebo může být dodáván bez pevného disku, operační paměti a systému, takže můžete zvolit jaké osazení je pro vaše potřeby optimální.

Možnosti využití

Intel NUC je ideálním základem pro osobní počítač, který je vhodný ať už pro každodenní práci v podnikové sféře a kancelářích nebo pro zábavu při surfování na netu, prohlížení fotek či sledování filmů. Jelikož jeho základ tvoří moderní procesor Intel, může poskytnout všechny zamýšlené vlastnosti. Úsporná platforma nejen šetří energii, ale nabízí dostatek výkonu jako HTPC pro multimediální zábavu při přehrávání videa či hraní méně náročných her.

Variabilita připojení

Mini PC Intel NUC Wall Street Canyon, i přes své kompaktní rozměry, nabízí celou řadu možností připojení. Určitě plně využijete možnosti připojit externí zařízení přes porty USB (3× 3.2, 1× 2.0). Dále je k dispozici rozhraní 2× Thunderbolt 4 a HDMI, nechybí ani integrované síťové připojení 2.5G Ethernet, Wi-Fi 6E ax a technologie Bluetooth.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.