Dell Alienware Aurora R10 D-AWR10-N2-751K

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ PC
desktop PC
Dle použití
herní
Typ procesoru
AMD Ryzen 7
Operační systém
MS Windows 10 Home
VR Ready
ano

Recenze

 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Super mašina
  • Chlazení je velice hlučné

Parametry produktu

Typ PC
desktop PC
Dle použití
herní
Typ procesoru
AMD Ryzen 7
Operační systém
MS Windows 10 Home
VR Ready
ano

Popis produktu

Herní mašina Dell Alienware Aurora R10

Nejpokročilejší stolní herní počítač společnosti Alienware v provedení s procesorem AMD Ryzen využívající nejmodernější technologie pro maximální herní výkon a tiché chlazení. A ten ikonický design bude chloubou každého herního doupěte.

 • Výkonný procesor AMD Ryzen řady 5000 s odemčeným násobičem a možností taktování.
 • Pokročilý systém vodního chlazení.
 • Výkonná herní grafika NVIDIA GeForce RTX 3080.
 • Stylový herní design s osvětlením AlienFX RGB LED.
 • Rychlý disk SSD s rozhraním NVMe a vysoká kapacita operační paměti.
 • Snadná správa s aplikací Alienware Command Center.

Přepracovaný design pro lepší chlazení

Nový design Legend na Alienware Aurora přináší proti předešlé generaci Aurora lepší proudění vzduchu a tím pádem nižší provozní teploty zatěžovaných herních komponent. Nižší teploty a efektivnější proudění vzduchu zvyšují výkon při zachování stability pro vyšší přetaktování, což má za následek vyšší počet snímků za sekundu při hraní.

Skříň s ikonickým vzhledem

Nové osvětlení AlienFX RGB LED dodává počítači Aurora vzhled opravdu silného herního děla. Přizpůsobte si osvětlení počítače podle svých představ, AlienFX umožní nepřeberné množství variant.

Procesor AMD Ryzen řady 5000

Ať už hrajete nejnovější hry, pracujete v kreativních aplikacích, či zpracováváte velké množství dat, potřebujete výkonný procesor, který to vše zvládne. AMD Ryzen 5000 série nastavuje novou laťku pro hráče a tvůrce obsahu. 16vláknový AMD Ryzen 7 5800X s nadupanou architekturou Zen 3 s frekvencí až 4.7 GHz je prémiovým řešením pro náročné hráče a zajistí nekompromisní výkon pro nejnáročnější hry i oblíbené onlinovky.

Revoluční grafika NVIDIA GeForce RTX řady 30

Grafické karty GeForce RTX řady 30 přinášejí špičkový výkon pro hráče i tvůrce. Pohání je architektura Ampere – 2. generace NVIDIA RTX, která přináší s nová jádra RT, jádra Tensor a multiprocesory pro streamování. Poskytuje nejrealističtější hru světel a stínů s ray-tracingem se znatelně vyšším výkonem než řada RTX 20 a špičkové funkce umělé inteligence. Ray-tracing v reálném čase je řešení pro živé osvětlení, odrazy a stíny nabízející až filmovou úroveň obrazu v nových hrách. GeForce RTX řady 30 poskytují nejen velmi nízké latence a extrémně rychlou odezvu, ale také posunují možnosti vaší kreativity na novou úroveň díky akceleraci pomocí umělé inteligence v nejlepších kreativních aplikacích. Špičková grafika NVIDIA GeForce RTX 3080 hravě strčí do kapsy grafiku RTX 2080 Ti.

Alienware Command Center

Součástí softwarové výbavy je také exkluzivní aplikace Alienware Command Center, která vám umožní zlepšit herní zážitek pomocí nejrůznějších nastavení výkonu celého systému.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v CZC.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Super mašina
  • Chlazení je velice hlučné