Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Acer Aspire Z3620, DQ.SM8EC.002

Přidat recenzi

Acer - All in one - 1000 GB - 4 GB - Intel Pentium Dual-Core - 2.9 GHz - Microsoft Windows 8

Počítač „vše v jednom“ Acer Aspire Z3620Z All in one počítače Acer Aspire řady Z poutají pozornost v každé místnosti. Nabízí velmi atraktivní design, který je podpořen unikátní tenkostí provedení. Důmyslné řešení umožní bezproblémové polohování a náklon ... více »

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Vyhledat produkt ve fulltextu

Výrobce

Acer

opravit

Typ PC

Typ PC

All in one

opravit

Procesor

Procesor

Intel Pentium Dual-Core

opravit

Operační systém

Operační systém

Microsoft Windows 8

opravit

Frekvence procesoru

Frekvence procesoru

2.9 GHz

opravit

Počítač „vše v jednom“ Acer Aspire Z3620Z All in one počítače Acer Aspire řady Z poutají pozornost v každé místnosti. Nabízí velmi atraktivní design, který je podpořen unikátní tenkostí provedení. Důmyslné řešení umožní bezproblémové polohování a náklon obrazovky, díky čemuž je možné plně využívat přirozené dotekové ovládání. Přístroj nabídne skutečně elegantní design a velmi prestižní zpracování, které v sobě ukrývá spoustu užitečných vlastností a perfektní výbavu. Je vhodný do jakékoli domácnosti a pro každého člena rodiny. Flexibilní umístění Štíhlý design počítače „vše v jednom“ šetří místo v interiéru a díky podpoře uchycení VESA můžete tento počítač umístit na zeď. Počítač nemusí sloužit jen zábavě a práci, ale může být také atraktivním dekorativním prvkem, který osvěží prostor....

» Celá specifikace produktu


V porovnání cen u produktu Acer Aspire Z3620, DQ.SM8EC.002 již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Recenze Acer Aspire Z3620, DQ.SM8EC.002

Produkt Acer Aspire Z3620, DQ.SM8EC.002 zatím nikdo neohodnotil. Buďte první. Přidejte recenzi

Vývoj ceny Acer Aspire Z3620, DQ.SM8EC.002

Alternativní produkty

Další od:

Lenovo