Rikomagic MK902 II

Čtečka paměťových karet
Druh grafické karty
integrované

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Splnuje vse na co sem si produkt vybral...z normalnej TV udela Smart, a Wifi :-) za pekny peniaz :-)
    • nic, mozna slabsi signal Wifi

naprosta spokojenost :-)

• , zakoupeno v ALFA.cz

softwarové problémy

• , zakoupeno v Alza.cz

• - jednoznačně výkon čtyřjádra
    • bohužel chybek se urodilo trochu moc.
    • 1) zvykl jsem si starší model používat jako centrum záloh a zábavy...tzn. používám u něj 2 usb disky...jeden pro zálohy ze sítě, druhý na filmy a zábavu. 902ka ale neumí spravovat více usb disků :(.
    • 2) HDMI nefunguje tak jak by mělo, vypadává zvuk, optický výstup zvuku jsem nezprovoznil.

Přijde mi, že 902ka je uchvátaný model, bohužel má víc chyb než kladů (alespoň pro mě). V tom ale netvrdím, že někomu jinému nemůže naprosto vyhovovat, já osobně jsem svou 902ku vrátil a zůstanu u staršího modelu.

Pro kutily, kteří rádi laborují je tento model ale super. Po nainstalování jiné ROM než té tovární se jistě podaří všechny moje připomínky zlikvidovat. Nicméně od mini-pc s androidem očekávám přístup - připojím funguje.

Tedy jsem tento model vrátil.

Typ PC
Wi-Fi
Čtečka paměťových karet
Druh grafické karty
integrované

TV-Box, Quad Core 1.8GHz, 2GB RAM, interní paměť 8GB, microSD, WiFi, Bluetooth, 4x USB 2.0, HDMI, Google Android 4.4.2 KitKat.

Novinka! MK902II je posledním modelem od renomovaného výrobce Rikomagic. K dispozici máte čtyřjádrový procesor RK3288 architektury Cortex-A17 s frekvencí 1.8GHz, GPU Mali-T764, 2GB operační paměti a 8GB vnitřní paměti.

Vše v jednom. MK902 nabízí dva AV výstupy - HDMI a RCA cinche pro připojení ke starším televizorům. K tv-boxu budete také chtít připojit ovladač, externí HDD, USB flash disk a mít jeden USB port volný pro doplňkové USB zařízení. MK902 vám toto umožní a ani nemusíte dokupovat USB rozbočovač. Dále máte k dispozici optický audio výstup pro prostorový zvuk 5.1. K internetu se můžete připojit přes WiFi s externí anténou, nebo přes eternetový kabel s RJ-45 koncovkou (až 1 Gbps).

K ovládání MK902II vám doporučujeme některý z našich dálkových ovladačů ze sekce příslušenství.

Nepřehlédněte náš, na českém trhu nejširší, sortiment ovladačů, létajících myší a bezdrátových klávesnic.

Všechna zařízení s operačním systémem Android v naší nabídce mají nastaveno české uživatelské prostředí. Na zařízení je vždy instalován aktuální firmware.

Video

• , zakoupeno v ALFA.cz

softwarové problémy

• , zakoupeno v Alza.cz

• - jednoznačně výkon čtyřjádra
    • bohužel chybek se urodilo trochu moc.

Tedy jsem tento model vrátil.