Recenze Rikomagic MK36S

Ověřené recenze Rikomagic MK36S

Přidáno: 2. prosince 2016

• Nízká cena.
  • Splňuje očekávání.
  • Nutnost vlastní instalace češtiny (dodáno v anglické verzi).
  • Chybí návod v češtině (pouze anglicky).

Ověřený zákazník Gamehouse

Kroutil

Přidáno: 2. října 2016

(Upraveno 2. října 2016)

Zakoupeno v Gamehouse

• dobra cena a parametry produktu
  • operacni system neni v cestine

bnb

Přidáno: 16. září 2016

(Upraveno 16. září 2016)

Použitelný jako schopné mini PC s win 10

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ

Pavel Kotál

Přidáno: 9. června 2016

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Malé rozměry vzhledem k slušnému výkonu - dostatečné na přehrávání filmů on-line z www.
  • Mikropočítač k televizi, který "strčí do kapsy" všechny "chytré" SMART televize a udělá Vám z "hloupé" HD televize TV SMART, že na trhu v ČR se nic takového neprodává!
  • Zdarma Windows 10
  • Jediné tlačítko START a 3x USB - do USB 3.00 připojit Wi-fi.
  • Windows 10 je v angličtině, a to přesto, že jsem při instalaci všude zadával "Czech".
  • Zařízení samo o sobě není funkční k danému účelu. Chybí bezdrátová klávesnice, myš, zařízení na příjem Wi-fi a PC monitor - k tomu slouží TV přes HDMI. Tj. běžný uživatel si musí k mikroPC uvedená zařízení ještě dokoupit a ani tak není jednoduché mikroPC zprovoznit - např. naladění zobrazovací frekvence televizoru k připojenému mikroPC. Tj. odborník na počítače či zkušený uživatel PC nemá problém; ostatním bych doporučoval sehnat si na první zprovoznění RIKOMAGIC odborníka. I s nahráváním běžných programů (flashe, přehrávače filmů aj.) může zprovoznění trvat několik hodin. Mně to trvalo jeden večer, když jsem si mikroPC vyzvedl na poště.

Závěr: Výsledek ale stojí opravdu za to! RICOMAGIC vás večer osvobodí od diktátu TV programů plných reklam po každých 20 minutách, a to mám satelitní přijímač s cca 50 programy, a stejně jsem buď to, co nabízejí, viděl, nebo to nejsou kvalitní filmy. MikroPC Vám umožní sledovat večer na velké obrazovce filmy, které máte rádi.Zařízení funguje tak, jak jsem očekával. Občas se film seká, ale to je způsobeno také silou signálu wi-fi, nedostatečným časem pro načtení dat apod.. Myslím si, že cena odpovídá kvalitě a na českém trhu není podobný dražší výrobek. Než jsem si koupil RICOMAGIC, tak jsem asi 5 měsíců zkoumal tato zařízení na internetu - český trh s elektronikou zrovna nabídkami těchto zařízení nepřekypuje - spíše všude nabízejí SMART TV, jejichž 3 internetové ikony na ploše Vám neumožní někam se na www dostat. Uvažoval jsem nejprve, že to koupím v cizině.

Přidáno: 8. června 2016

• dobry