HP 24-f0011nc 4KD68EA

Čtečka paměťových karet

• , zakoupeno v AP-SHOP

• rozměry displeje
    • extrémní hlučnost

Z tohoto počítače jsem byla v šoku. Dosud jsem měla vždy notebook, a od stolního počítače jsem čekala především lepší pracovní prostředí (větší displej než má notebook, displej ve výšce očí, abych se nemusela hrbit nad notebookem) a lepší poměr cena-výkon než u notebooku. Přišel mi počítač, který mě svou hlučností šokoval - jako by mi v pracovně jela sušička na prádlo. Ačkoliv jsem se dostala na internet, nebylo možné se dostat do plné verze mailu, opakovaně jsem se dostala jen do lite verze. Počítač jsem si nechala na základě požadavků doporučit, protože sama se v této oblasti tak dobře neorientuju, a tahle volba byla jednoznačně přešlap. Počítač jsem vrátila.

Typ PC
5.92 kg
Počet jader procesoru
Čtečka paměťových karet

Počítač HP 24-f0011nc – univerzální výkon pro každodenní použití

All-in-One počítač HP 24-f0011nc s výkonem pro celou rodinu, do kanceláře i domácnosti. Díky konstrukci, která integruje celý desktop do jednoho monitoru, ušetříte místo na stole a získáte elegantního PC pomocníka. Procesor Intel Core i3, který je doplněn 8GB RAM, představuje ideální základ pro práci s aplikacemi, multitasking a multimediální zábavu.

Počítač HP 24-f0011nc podpoří vaše pracovní nasazení i zábavu. Plynulé přehrávání filmů nebo videí zajišťuje integrovaná grafická karta Intel HD 620. O komfortní zobrazení se stará 23.8" IPS displej s Full HD rozlišením. Integrovaná webkamera podpoří pohodlnou on-line komunikaci. Pro uživatelská data je připraven 1TB pevný disk.

HP 24-f0011nc

Stolní počítač s monitorem v jednom. Základem počítače je dvoujádrový procesor Intel Core i3-8130U pracující na frekvenci 2,2 GHz, doplněný 8 GB operační pamětí. Vybaven je 23,8" displejem s Full HD rozlišením obrazu 1920 x 1080 bodů. Obrazová data má na starost integrovaná grafická karta Intel UHD 620. Pro data je k dispozici pevný disk s kapacitou 1 TB. Samozřejmostí je bezdrátová technologie Wi-Fi a Bluetooth. Dodáván je s operačním systémem Windows 10 Home. Součástí balení je USB klávesnice a myš.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Grafická karta: Intel UHD 620
  • Výbava: Wi-Fi, Bluetooth, DVD mechanika, čtečka paměťových karet, webkamera, USB klávesnice a myš
  • Procesor: Intel Core i3-8130U
  • Operační systém: Windows 10 Home