HAL3000 Assassin's Creed 4 PCHS1101

Typ procesoru
Intel Core i5

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobrá konfigurace za rozumnou cenu.
    • Musel jsem přeinstalovat Windows 8.1.
    • Systém Windows mi napsal nespecifikovanou chybu pevného disku.

Počítač mám na hry, konfigurace je dobrá, jenom nevím zda chyba byla ve Windows nebo v pevném disku, to ukáže čas.

Typ procesoru
Intel Core i5

Odlište se od ostatních unikátní řadou nejvýkonnějších sestav z limitované edice HAL3000 Assassins Creed 4. Originalita a obdiv, stejně jako maximální výkon zaručeny.

Procesor řady Intel Core i5 se svým nadstandardním výkonem nezklame při splnění jakéhokoliv úkolu. Práci s multimédií si vychutnáte naplno, ať už v HD, nebo 3D. Stejně tak moderní hry poběží plynule a bez obtíží.Grafická karta Nvidia GTX je navržena pro všechny uživatele, kteří si rádi zahrají moderní hry, sledují filmy ve vysokém rozlišení nebo 3D. Akcelerace pro střih domácího videa, nebo podpora více monitorů jsou standardem v této třídě.

Konfigurace:

• procesor INTEL Core i5-4430 3GHz, 6MB,socket 1150, BOX
  • chladič CPU SilentiumPC Spartan PRO HE924/ ultratichý/ 92mm fan/ 4 heatpipes/ PWM/ pro Intel i AMD
  • systém WINDOWS 8 64.bit
  • základní deska ASRock H87M PRO4 / H87 / LGA1150/ DDR3 1600/ mATX
  • paměť 8GB (2x4GB) TEAM DDR3 1600MHz Elite (11-11-11-28)
  • grafická karta MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming PCI-E/ 2GB GDDR5/ DVI/ HDMI/ DP
  • pevný disk WD 1TB HDD Caviar Black/ WD1002FAEX/ SATA600/ Interní 3,5"/ 7200RPM/ 64MB
  • mechanika SAMSUNG DVD±R/±RW/RAM SH-222BB SATA, černá, bulk
  • čtečka karet SAMSUNG All in 1 xD, USB slot
  • skříň ZALMAN Mid Tower Z3 černá
  • zdroj SEASONIC 500W SS-500ET T3/ 12cm fan/ PFC/ 80PLUS Bronze/ Energy Knight

Monitor není součástí balení.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Dobrá konfigurace za rozumnou cenu.
    • Musel jsem přeinstalovat Windows 8.1.
    • Systém Windows mi napsal nespecifikovanou chybu pevného disku.

• Ja sem si ho koupil k vánocům a jsem spokoje se vším. :)
    • doporučuji.
    • vůbec nic :)

Tato sestava mě velice překvapila za tu cenu 22 990 vrčí jako nějaká sestava za 40 000 tak jsem velice spojen a velice ale velice tuto sestavu doporučuji :)