GMK NucBox NUCBOX128

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ PC
mini PC
Dle použití
kancelářské
Typ procesoru
Intel Celeron
Operační systém
MS Windows 11 Home
Mechanika
ne

Recenze

 • , zakoupeno v Milica

  Doporučuje produkt

  100 %

  bude instalován až 24,7,2023 jsem na dovolené pak se ozvu

Parametry produktu

Typ PC
mini PC
Dle použití
kancelářské
Typ procesoru
Intel Celeron
Operační systém
MS Windows 11 Home
Mechanika
ne

Popis produktu

NEJMENŠÍ MINI PC NA TRHU
NucBox S je plně vybavený mini PC s procesorem Intel® Celeron® J4125, který má čtyřjádrový kmitočet až 2,7 GHz a grafickou kartu Intel® UHD Graphics 600, to vše ukryto v těle s rozměry pouhých 6,1cm x 6,1cm.

Specifikace mini PC
Počítač nabízí velmi slušné parametry při své kompaktní velikosti. Má zabudovaných 8 GB RAM a výkonnou grafiku Intel® UHD Graphics 600. Tato sestava umožní nejenom využívání na klasickou práci, ale také prohlížení videí v 4K. Nádherný obraz i bezproblémové zvládání náročnějších úkonů je u něj samozřejmostí.

▪ Má velikost dlaně a je velmi lehký.
▪ Procesor Intel® Celeron J4125
▪ Grafika Intel® UHD Graphics 600.
▪ 8GB RAM a úložný prostor 128 GB na SSD.
▪ 4UHD video výstup.
▪ Různé vstupy/výstupy.
▪ 857 Mb/s duální WiFi.
▪ Velmi stabilní Bluetooth připojení.
▪ Výborný chladicí ventilátor.
▪ Texturovaný kovový design.
▪ Předinstalovaný Win 11 Pro
▪ Kompaktní nabíjení přes USB-C.

Možnost použití NucBoxu
Díky své příjemné velikosti je malý počítač GMK NucBox ideální pro využívání na spoustu různých činností. Najde si své místo u domácí zábavy jako mini PC k TV či pro hraní méně náročných her. Dá se také vzít kamkoliv na cesty díky svému malému rozměru a být vám k ruce, když to budete zrovna potřebovat. Je mimo jiné i praktickým pomocníkem na obchodní jednání, protože hravě zastane roli mobilní kanceláře.

Velikost mini PC
GMK NucBox vlastní nejmenší a nejlehčí tělo na světě. Vývojářský tým vyhodi každý nepotřebný milimetr, aby vytvořil mini PC na špičkové úrovni, který má rozměry pouze 6,1 cm x 6,1 cm a je tak dostatečně malý, aby se vešel do jakékoliv kapsy nebo kabelky. Tělo je vyfrézováno na CNC, aby vypadalo extrémně robustně a luxusně.

Špičkový a nejnovější čtyřjádrový procesor Intel®
Díky vysoce výkonnému procesoru Intel® Celeron® J4125, který má čtyřjádrový čtyřvláknový kmitočet až 2,7 GHz a nejnovější grafickou kartu Intel® UHD Graphics 600, určitě posune vaše výpočetní schopnosti na další úroveň.

Mnoho užitečných výstupů
GMK NucBox nabízí ve své výbavě 2x USB-A, 1x USB-C a 1x HDMI, to vše vám poskytne neomezenou kontrolu nad vaším mini PC. Snadno tak můžete napojit nejenom běžné příslušenství, jakými jsou myš, klávesnice a monitor, ale velmi jednoduše si navíc poradíte třeba i s připojením svého mini počítače na velkou plochu televize.

Konektivita mini PC - 867 Mb/s Intel® 2x2 Wireless-AC
Díky kartě Intel® WiFi vám GMK NucBox poskytuje super rychlé a stabilní bezdrátové připojení k internetu kdekoli a kdykoli. Díky dvoupásmovému připojení Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz s frekvencí 2×2 AC může váš mini PC dosáhnout rychlosti bezdrátového přenosu až 867 Mb/s, což je 2x rychlejší než u některých zařízení využívajících 1x1 AC (pouze 433 Mb/s).

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 4 hodnocení
5
4 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Milica

  Doporučuje produkt

  100 %

  bude instalován až 24,7,2023 jsem na dovolené pak se ozvu

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Cena
  • Specifikace
  • Uspora

  Jsem přímo nadšený, slovo spokojený by bylo málo. Včera se mi nainstaloval Windows 11, což byl hlavní důvod, proč jsem si ho kupoval. Anglické Windows jsem si přeinstaloval na české jako první krok po zapnutí. Za ty peníze to nemá chybu.

  (značka)

  Děkujeme za hodnocení :)

 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Výkon
  • Cena
  • Rychlost
  • Windows součástí
  • OK

  Velmi dobré. Větráček je sice trochu slyšet (předtím jsem měl mini PC s pasivním chlazením), ale při sledování filmů to neruší a pak je holt nunté počítač uspat. Pokud používáte air mouse nebo jiné zařízení, které komunikuje přes USB IR, je trochu nevýhodou umístění USB portů vzadu, kde jsou stíněny kovovým tělem PC, takže je nutné použít prodlužovací kabel či rozbočovač na vytažení USB IR přijímače na místo, kde je schopný přijímat signál.

  (značka)

  Děkujeme za hodnocení :)