CZC IEM Certified GTX1050Ti powered by MSI II

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Tichý chod
    • Počet větráků
    • Luxusní počítačová skříň
    • cena/výkon

Do teď jsem byl uživatel notebooků a nikdy jsem nevlastnil takto silný stolní PC. Pouze po zapnutí jsem si musel aktivovat Windows a hned se mohl pustit do práce.
    Je to CZC PC a jelikož si ještě zkušenostně nevěřím, radši jsem se obrátil na odborně vytvořenou sestavu, která mě nestála majland. Za tuto cenu mám stejně dobrý počítač, jako kamarád, který si ho skládal sám z jiného obchodu, kde ho stál o 10 000 více. Takže další + pro CZC.cz.
    PC vlastním 6 dní a žádně vady nebyly objeveny. Tímto produktem jsem velice potěšen a stejně tak mne potěšilo, co všechno mi přišlo s ním. (Krabičky od hardwareu společně s náhradními součástky k bedně apod.)

Produkt nemá žádné parametry.

Herní a multimediální počítač pro gaming ve vysokém rozlišení s jemnými detaily, streamování, tvorbu, práci i studium. 4jádrový procesor Intel Core i5-7400 (3GHz, TB 3.5GHz), operační paměť 8GB DDR4, pevné disky 120GB SSD a 1TB HDD, grafická karta MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 v OC edici, mechanika DVD±RW, skříň Fractal Design Define R4 Black Pearl s oknem, 520W zdroj Seasonic S12II-520 80Plus Bronze, OS Windows 10 Home.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz