Bohemia Computers BCR31200GTX10502G

NVIDIA
Druh grafické karty
dedikované

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Sem s tím spokojen.Naprosto doporučuji všem.

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Ja si tedy trochu pozmenila puvodni sestavu, ale jsem spokojena. Je super, ze si muzu vybrat co tam chci a co ne. Pocitac je tichy a rychly, na me mene narocne hry je to Cadillac. Muj stary pocitac mel hlucny vetrak, takze ted mam pocit, ze novy pocitac nevydava zadny hluk. :D Vse co jsem od nej ocekavala splnuje na jednicku. Pomer cena vykon paradni. Vybrala jsem si case Evolveo Ray 4, vypada skvele, ma 5 vetraku, takze verim, ze se jentak nezahreje, zatezkavaci zkousku jsem jeste nedelala.

• Levný a výkonny pc
    • Design
    • Jeden kabel na propojení disku
    • Všechny kabely mají stejnou barvu(špatná orientace)

Pc až na tyto malé výtky je naprosto luxusní!!
    Svižný,tichý a Elegantní!!Není co dodat.

Typ PC
NVIDIA
Druh grafické karty
dedikované

Kvalita s logem ASUS

Na veškerých sestavách BOHEMIAGamer spolupracujeme výhradně s jedničkou na trhu ve výrobě PC komponent. Produkty společnosti ASUS jsou symbolem výkonu, který je zejména u herního PC životně důležitý.    BOHEMIA COMPUTERS levný herní RYZEN s ASUS GTX1050 2

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Sem s tím spokojen.Naprosto doporučuji všem.

• Levný a výkonný

Na recenzi BCR31200GTX10502G přidanou pře půl hodinou jsem uvedl, že není pro mě užitečná. Počítač od firmy Bohemia Comnputers už totiž mám.

• levný a velmi výkonný herní PC
    • NIC

• Levný a výkonny pc
    • Design
    • Jeden kabel na propojení disku
    • Všechny kabely mají stejnou barvu(špatná orientace)

Pc až na tyto malé výtky je naprosto luxusní!!
    Svižný,tichý a Elegantní!!Není co dodat.